www.cvonline.hu

Minőségügyi manager

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Nemzetközi háttérrel rendelkező, műanyag alkatrészek gyártásával foglalkozó autóipari partnerünk számára keresünk megbízható, proaktív, tapasztalt kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Teljes minőségügyi terület igazgatása és koordinálása (közel 35 fő)
  • Vevői kapcsolattartás felügyelete és fejlesztése
  • Auditok lebonyolítása
  • A cég által meghatározott minőségügyi célok elérése (KPI)

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent!)
  • Több éves minőségügyi tapasztalat az autóipar területén (akár senior mérnök/team lead/supervisor pozícióban is)
  • Proaktív, felelősségteljes hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés multinacionális munkakörnyezetben
  • Kihívást jelentő feladatok nagy volumenű projektekben
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

  •          Jász-Nagykun-Szolnok megye keleti része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014