www.cvonline.hu

Minőségügyi laborvezető

  • A hirdetés 336 napja lejárt

Közel tizenöt éve sikeresen működő és dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú műanyagipari vállalkozás megfelelő végzettséggel és tapasztalatokkal rendelkező szakembert keres

minőségügyi laborvezető

munkakörbe.

Feladatok:

  • műanyag alapanyagok receptúráinak kialakításában való aktív részvétel,
  • receptúrák folyamatos és naprakész karbantartása,
  • adatlapok és műbizonylatok elkészítése, ellenőrzése,
  • vevőkkel és a beszállítókkal való kapcsolattartás:
    • reklamációk kezelése, nyomon követése,
    • reklamáció okainak feltárása,
    • javító intézkedések elkészítése a kapcsolódó területek képviselőivel.
  • a minőségellenőrző labor munkájának megszervezése, követése, ellenőrzése,
    • a vállalat kapcsolódó területeivel való együttműködés megszervezése, követése, ellenőrzése.
    • mintavételek és mintaelemzések menedzselése.
  • a vállalatirányítási rendszer feltöltése naprakész adatokkal,
  • rendszeres és ad-hoc jelentések összeállításában való részvétel,
  • döntés előkészítés támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség,
  • műanyagipari ismeretek,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód, stressz tűrés, siker-, megoldás orientáltság,
  • jó kommunikációs készség,
  • magas szintű táblázatkezelői (MS Excel) ismeretek,
  • kiváló, aktív, kommunikációs szintű angol- és/vagy németnyelv-tudás,
  • rugalmasság, terhelhetőség,
  • önálló munkavégzésre való hajlandóság,
  • megbízható, igényes munkavégzés, csapatjátékos attitűd, proaktív személyiség.

Előny:

  • műszaki műanyagok ismerete,
  • vezetői tapasztalatok,
  • Microsoft Dynamics NAV (Navision) ismerete,
  • ISO 9001 minőségügyi rendszerben végzett naprakész, pontos, precíz munkavégzés,

Munkavégzés helye: Győr

Amit kínálunk:

  • versenyképes és teljesítmény arányos kompenzációs csomag,
  • béren kívüli juttatások,
  • stabil, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet,
  • változatos és önálló munkavégzés,
  • részvétel egy fiatal, dinamikus csapat munkájában.

Jelentkezni lehet:

fényképpel és pozíció megnevezéssel ellátott szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német