www.cvonline.hu

Minőségügyi középvezető - Esztergom

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Esztergom
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 48 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Vevői kapcsolattartás minőségügyi területen a termék szériagyártási életciklusában. Új termék bevezetésénél részvétel a PDP folyamatban. PPAP folyamat teljes körű koordinálása. A termelési minőségellenőrök folyamatos képzése. A külső és belső reklamációkra hozott javító intézkedések hatékonyságának nyomon követése és validálása. Belső és külső auditokon való részvétel.

Végzettség:
Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 5 éves szakmai tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Tárgyalóképes német vagy angolnyelv-tudás Autóipari tapasztalat Vezetői gyakorlat Minőségügyi szabványok ismerete

Minőségügy területre

Megjegyzés:
Folyamatosan bővülő, fejlődő autóipari vállalat.
Helyek Komárom-Esztergom
Esztergom
Kategória -