www.cvonline.hu

Minőségügyi koordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.05.
Hirdetés azonosító: 772155

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Az osztályos minőségügyi rendszer (ISO/TS 16949) vezetése, aktualizálása, fejlesztése
- Termékfejlesztési és támogató folyamatok felügyelete, fejlesztése, dokumentációjának aktualizálása
- Kollégák képzése minőségügyi témákban
- Belső folyamatauditok lefolytatása
- Az osztály támogatása külső és belső rendszerauditokon
- Értékelések és kimutatások előkészítése
- Laborral kapcsolatos folyamatok felügyelete, fejlesztése, dokumentációjának aktualizálása
- Minőségügyi technikák (8D, FMEA, DRBFM) alkalmazásának koordinációja és támogatása

Elvárások:

- Mérnöki vagy műszaki manageri végzettség
- 2 év minőségirányítási tapasztalat (ISO/TS 16949, VDA, ISO 17025 alapos ismerete)
- Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvismeret előny
- Projektvezető alkat (szervezőkészség, jó kommunikáció, -céltudatosság, teamwork)

Amit kínálunk:

- Fiatal és innovatív csapatban zajló munka
- A munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
- Karrierlehetőség nemzetközi munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
- Széleskörű Cafeteria rendszer
- Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a