www.cvonline.hu
Minőségügyi koordinátor - INTS/9/151

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársat

Minőségügyi koordinátor

 pozícióba

Ref.:INTS/9/151

Feladatok:

  • Operatív minőségügy támogatása (bejövő áru ,  üzem, ellátó rendszerek, csomagoló sorok és gyári higiénia)
  • Új projektek támogatása minőségügyi oldalról a helyi innovációs csapattal együttműködve
  • Minőségi és higiéniai nem-megfelelőségek, reklamációk feltárásában és megoldásában való aktív részvétel, problémamegoldó csapat szervezése, vezetése
  • Szakmai tréningprogram szervezése, tréningek megtartása
  • Vállalatfejlesztési program támogatása
  • Minőségügyi – higiéniai auditokra való felkészülésben aktív részvétel

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki, vagy hasonló felsőfokú végzettség középfokú vegyipari előtanulmányok esetén
  • Laboratóriumi ismeretek
  • Kommunikációképes aktív angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel / Word / PowerPoint tudás
  • Megoldásorientáltság, precizitás
  • Kezdeményezőkészség
  • Hatékony kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség, részvétel nemzetköz projektekben
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Cafeteria, egyéb juttatások
  • Vállalati vásárlási kedvezmények
Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013
Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Mérnök / Műszaki, Vegyészmérnök, Tudomány / Kutatás, fejlesztés, Vegyész
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű