www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI KOORDINÁTOR (6335)

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Német nyelv ismerete szóban és írásban
•Számítástechnikai ismeretek
•„B” kategóriás jogosítvány
•Nagyfokú önállóság
•Jó kommunikációs készség
•Kreativitás

Előny:
•Autóipar területén szerzett tapasztalat
•Angol nyelv ismerete

Feladatok:
•Belső válogatási akciók megszervezése
•Együttműködés a vevői és belső reklamációk feldolgozásában
•Oktatások végrehajtása
•Referenciadarabok jóváhagyása
•Részvétel a tanúsító-, vevői auditokon/ folyamatátvételeken, illetve aktív közreműködés az azokkal kapcsolatos intézkedési tervek ledolgozásában
•Belső selejthez kapcsolódó intézkedések bevezetése
•Megelőző intézkedések koordinálása
•Részvétel workshopokon
•Válogatási akciók végrehajtása vevőinknél

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.