www.cvonline.hu

Minőségügyi Kontroller Asszisztens (21143)

  • A hirdetés 172 napja lejárt

Minőségügyi Kontroller Asszisztenst keresünk nyírbátori gyárunkba. A Minőségügyi Kontroller Asszisztens feladata a különféle minőségbiztosításhoz köthető költségek nyomon követése, riportálási rendszer kialakítása, amivel támogatja a minőségügyi osztály döntéseit, folyamatfejlesztéseit, a pénzügyi tervezést és az ehhez kapcsolódó döntéseket. A munkakör magában foglalja a társterületekkel való együttműködést és a minőségbiztosítással kapcsolatos előrejelzéseket.

Feladatok

  • a minőségügyi osztály/gyári szintű riportok nyomon követése
  • a riportálási rendszer kialakítása és kezelése
  • a riportok elemzésével támogatja a pénzügyekkel kapcsolatos döntéseket
  • a minőségügyi osztály, a pénzügyi osztály és a termelés harmonizálása
  • a riportálási rendszer, a dokumentációk és egyéb folyamatok fejlesztése
  • előrejelzések kezelése.

Amit elvárunk

  • főiskolai vagy egyetemi diploma (közgazdasági/műszaki)
  • friss diplomások jelentkezését is várjuk
  • középszintű angol nyelvtudás szóban ás írásban
  • kiváló adatelemzési képesség
  • az adatok mögé látás képessége
  • MS Office haladó szintű alkalmazása
  • adatbázisok kezelésben és pénzügyi riportálásban szerzett tapasztalat előny.

A Coloplast olyan segédeszközöket és szolgáltatásokat fejleszt, amelyek megkönnyítik az intim egészségügyi problémákkal élők hétköznapjait. Világszerte jelen vagyunk, és több mint 10000 alkalmazottunk van, jelenleg a nyírbátori gyárban több, mint 1200 kollégánk dolgozik.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő