www.cvonline.hu

Minőségügyi igazgató

  • A hirdetés 861 napja lejárt

Fémipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk vezetőt a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségügyi (beszállító és beszállító-fejlesztő) mérnökség munkájának összefogása, operatív és stratégiai szinten is.
  • A beszállított alkatrészek megfelelő minőségének folyamatos biztosítása.
  • Megelőző akciók kidolgozása és véghezvitelének ellenőrzése.
  • Részvétel a beszállítók kiválasztásában.
  • Beszállítók fejlesztése, minőségük kontrollja.
  • Vevői reklamációk kezelése – bizonyos esetekben vevők meglátogatása.
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal.
  • Riportolás a gyárigazgató részére.

Elvárások:

  • Minőségügyi vezetői tapasztalat, lehetőség szerint autóipari gyártó vállalatnál.
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvtudás.
  • Kiváló kommunikációs és vezetői képesség.
  • Hosszú távú elköteleződés.

Juttatások:

  • Vállalati autó, cafeteria, versenyképes bérezés.

Munkavégzés helye:

  • Győr régió.

Önéletrajzát a lent megjelölt e-mail címre várjuk!

Helyek Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő