www.cvonline.hu

Minőségügyi igazgató (Gy-M-S)

  • A hirdetés 715 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei, multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségügyi igazgató munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Teljes minőségügyi terület szakmai irányítása és koordinálása (közel 70 fő)
  • A vállalat által meghatározott minőségügyi célok elérése (KPI)
  • Folyamat- és termékminőség felügyelete
  • A vállalat vevői auditokra való felkészítése
  • Vevői kapcsolattartás koordinálása, felügyelete és fejlesztése a vállalat vevőivel
  • A vállalat minőségügyi osztályának képviselete
  • A vállalat minőségügyi rendszerének működtetése, felügyelete, fejlesztése
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 éves, autóiparban eltöltött minőségügyi tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Tapasztalat német vevői kapcsolattartás területén
  • Vezetői kompetenciák
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.