www.cvonline.hu

Minőségügyi igazgató (Bács-Kiskun)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Bács-Kiskun megyei, multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk Minőségügyi igazgató munkatársat az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Teljes minőségügyi terület szakmai irányítása és koordinálása
  • A vállalat által meghatározott minőségügyi célok elérése (KPI)
  • Folyamat- és termékminőség felügyelete, folyamatos fejlesztése
  • A vállalat vevői auditokra való felkészítése
  • Vevői kapcsolattartás koordinálása, felügyelete és fejlesztése a vállalat vevőivel
  • A vállalat minőségügyi osztályának képviselete
  • A vállalat minőségügyi rendszerének működtetése, felügyelete, fejlesztése
  • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Területi büdzsé és beruházások tervezése
  • Új termék bevezetésében való aktív részvétel, vevői és beszállítói kapcsolatok kiépítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (műanyagipari mérnök, gépészmérnök, gépész üzemmérnök)
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat
  • Minimum 5 éves, autóiparban eltöltött minőségügyi tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari minőségbiztosítási rendszerek alapos ismerete
  • Vezetői kompetenciák
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Termelési módszerek ismerete (Lean manufacturing, Value stream)

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bruttó bérigény feltüntetésével.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő