www.cvonline.hu
Minőségügyi folyamatmérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2014.04.19.
Hirdetés azonosító: 783597
lejárt

Móri multinacionális Partnercégünk megbízásából az alábbi munkakörbe keresünk agilis munkatársat:

Feladatok:

  • A különböző termelőterületek minőségügyi támogatása
  • A gyártási folyamatok felügyelete
  • Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése
  • Reklamációk kezelése
  • Gyártás, illetve termék változások felügyelete, nyomon követése minőségyügyi szempontból
  • Minőségügyi mutatók, dokumentációk figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2-3 éves minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó tárgyaló - és együttműködési készség
  • Szakmai elhivatottság, határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, cafeteria, képzési lehetőségek, bejárási támogatás)
  • Professzionális csapat és modern munkakörnyezet
  • Felelősségteljes munkakör, szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.