www.cvonline.hu

Minőségügyi folyamatmérnök - Pápa (Referenciaszám: HM-661)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.24.
Hirdetés azonosító: 684713

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségbiztosítási ismeretek (Advanced Quality Planning, SPC, CP, PPAP, FMEA, MSA)
  • Min. 1 éves tapasztalat autóipari környezetben, minőségbiztosítás területén
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Feladatok:

  • Termék bemintázás végrehajtása, kezelése, vevői jóváhagyás biztosítása (EMPB, PPAP)
  • Karbantartja és ellenőrzi a termék bemintázás dokumentációt
  • Használja az összes minőségtervezési eszközt, mellyel megfelelő minőségi szinten tartja a dokumentációt
  • Feladata biztosítani a folyamatos fejlődést a gyártásban az összes terméken.
  • Egyeztet a vezetőkkel az összes minőségügyi feladatokról az új projektek kapcsán
  • Biztosítja, hogy minden minőségügyi tevékenységet a BOS-, TS 16 949-, ISO 9001 szabványokkal és specifikációkkal, valamint vevői követelményekkel összhangban végezzenek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Bejárási támogatás

A munkavégzés helye:

Pápa (Veszprém megye)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát magyar és angol és/vagy német nyelven az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-661-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +36 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Pápa
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő