www.cvonline.hu

Minőségügyi és robottechnikai mérnök

  • A hirdetés 537 napja lejárt

Logisztikai szolgáltató megbízónk számára keressük új munkatársukat

pozícióba, Bács-Kiskun megyei munkavégzéssel.

Feladatok

  • Gyártósori előszerelési feladatok átvétele a megrendelőtől,
  • szerelési feladatok ellenőrzése, mérések végrehajtása és dokumentálása,
  • ellenőrzési, reagálási tervek készítése és dokumentálása,
  • szerelési eszközök parametrizálása,
  • ISO TS 16949 előírások betartása, szükséges dokumentációk elkészítése vezetése,
  • termék és folyamatauditok végrehajtása,
  • folyamatjavító intézkedések véghezvitele, dokumentálása,
  • CAT (Corrective Action Tool) vezetése, dokumentálása,
  • vevői kapcsolattartás,
  • KPI meghatározása, vezetése.

Elvárások

  • Felsőfokú mérnöki végzettség,
  • német nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel),
  • önálló munkavégzés,
  • kitartó, terhelhető, rugalmas személyiség,

Előnyt jelent

  • Angol nyelv ismerete,
  • Bács-Kiskun megyei lakhely,
  • szakirányú tapasztalat előnyt jelent.

Amit megbízónk kínál

  • Jó csapat, kellemes munkahelyi légkör,
  • kiemelkedő szakmai fejlődés, változatos munka,
  • karrierlehetőség és versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német