www.cvonline.hu

Minőségügyi előadó

  • A hirdetés 260 napja lejárt

Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

munkatársat keres

Feladatok:

  • környezetirányítási rendszer dokumentumainak karbantartása, belső auditokon való részvétel,
  • környezetvédelmi vezetési és hitelesítési rendszer (EMAS) dokumentumainak karbantartása,
  • HACCP dokumentumok karbantartása,
  • részvétel a Társasági kutatás-fejlesztési tevékenység ügyviteli feladatainak ellátásában,
  • jogszabályi változások nyomon követése,
  • tervdokumentációk véleményezése,
  • engedélykérelmek összeállítása,
  • adatszolgáltatások készítése,
  • akkreditációval kapcsolatos dokumentumok karbantartása.

Elvárások:

  • 1-3 év releváns szakmai gyakorlat,
  • felsőfokú mérnöki szakképzettség,
  • minőségügyi végzettség,
  • középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt,
  • Microsoft Office programok (elsősorban Word és Excel) magabiztos felhasználói szintű használata,
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás,
  • rendszerben való gondolkodás képessége,
  • határozott fellépés, jó kommunikációs készség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • monotonitástűrés,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • minőségügyi szakmérnöki végzettség,
  • munkavédelmi és/vagy tűzvédelmi végzettség,
  • HACCP rendszer ismerete,
  • MSZ EN ISO/IEC 17025:2005 szabvány ismerete,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • kitűnő szakmai perspektíva és fejlődési lehetőség Magyarország legnagyobb környezetvédelmi szolgáltatójánál,
  • kihívással teli munkakör, önálló munkavégzés,
  • határozott idejű munkaviszony,
  • jóléti juttatások.

A jelentkezők magyar nyelvű motivációs levelét és fényképes önéletrajzát, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre várjuk.
Kérjük, hogy a tárgy rovatban szíveskedjék feltüntetni a „minőségügyi előadó” pozíció megnevezést!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Magyar, Német