www.cvonline.hu

Minőségügyi ellenőr

  • A hirdetés 721 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.

Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

munkakörbe keresünk munkatársat győri gyárunkba

Feladatok:

  • Termelés támogatása minőségügyi kérdésekben,
  • Zárolások, javító intézkedések kezdeményezése,
  • Mérési támogatás és dokumentálás új termék/folyamat bevezetésekor,
  • Bejövőáru ellenőrzés és azzal kapcsolatos mérésügyi feladatok ellátása,
  • Napi, heti és havi minőségi mutatókról jelentések készítése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Egy-két éves minőségellenőrzés terén szerzett munkatapasztalat
  • Jó rajzolvasási készség
  • Jó elemzőkészség
  • Kézi mérőeszközök használatának ismerete
  • Jó együttműködés, csapatjátékos
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • SAP ismeret

Kérjük, hogy részletes szakmai önéletrajzát Kónya Rita, HR generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre vagy a Cooper Bussmann Hungária Kft. 9027 Győr, Berkenyefa sor 7. címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő