www.cvonline.hu

Minőségügyi Ellenőr [ST-TQI01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.11.05.
Hirdetés azonosító: 960782

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik legnagyobb gyártó cége, mely több kontinensen, több tíz gyártóegységgel van jelen a piacon és meghatározó szereplője a magyar gazdaságnak is. Dinamikus fejlődésüknek köszönhetően Minőségügyi ellenőr pozícióba keresünk két új munkatársat.

Feladatok

- Félkész és késztermékek elemzése
- Munkakörnyezet és a termékek mikrobiológiai elemzése
- Mérőeszközök kalibrálása
- WCM aktivitások támogatása
- Laboratóriumi munka fejlesztése

Elvárások

- Középfokú végzettség (műszaki vagy vegyi)
- Gyártói környezetben megszerzett tapasztalat
- Ipari minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret

Előny

- Csomagolóanyag gyártásban megszerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Karrierlehetőség
- Fejlődési lehetőség, tanulási támogatás
- Versenyképes juttatási csomag
- Vállalati buszok

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyártás / Termelés
Régió