www.cvonline.hu

Minőségügyi ellenőr (Ref.:650)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.20.
Jelentkezési határidő: 2014.05.09.
Hirdetés azonosító: 799056
lejárt

Minőségügyi ellenőr munkatársat keresünk (Ref.:650)

Zalaegerszeg és környékéről

magyar tulajdonban lévő gépipari és autóipari alkatrészek gyártásával és értékesítésével foglalkozó Partnercégünk részére. Azonnali kezdési lehetőség!

A munkakör legfontosabb feladatai:

- A termékek, alkatrészek minőségi kritériumainak ellenőrzése a gyártás, csomagolás, raktározás és kiszállítás során

- Mintavételezés

- Javaslattétel a felmerülő hibák kiküszöbölésére, megelőzésére

- Minőségügyi dokumentációk készítése

- A vonatkozó szabványok előírása, betartása

- Folyamatos együttműködés a termelő részleggel

- Riportolás a vezetőség felé

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek, képességek és személyiségjegyek:

- 2 műszakos munkarend vállalása

- Középfokú gépipari végzettség

- Fémipari forgácsolásban szerzett tapasztalat

- 3D koordináta mérőgépek használatában szerzett jártasság

- Angol és/vagy német nyelvtudás

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

- Precíz munkavégzés

Előny:

- Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Előrelépési lehetőség

- Versenyképes bérezés + juttatás

- Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:

Zala megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu