www.cvonline.hu

Minőségügyi dokumentum referens

  • A hirdetés 428 napja lejárt

Európa legnagyobb jakuzzi gyártója a Wellis Magyarország Kft. felvételt hirdet

MINŐSÉGÜGYI DOKUMENTUMOK REFERENS

munkakörbe DABASI munkavégzéssel.

Feladatkör:

  • A minőségügyi dokumentumok (pl. használati utasítás, jótállási jegy, munkautasítás, ellenőrzési utasítás stb.) készítése, folyamatos felügyelete,
  • A minőségügyi dokumentumok módosítás esetén az érintett társosztályok értesítése
  • A minőségügyi dokumentumok vizuálissá tétele (fotókkal, grafikákkal történő illusztrálás),
  • A meglévő minőségügyi dokumentumok aktualizálása és szétosztása,
  • A minőségügyi dokumentumok fordításának szervezése (szüksége esetén kooperáció a marketinggel),
  • Egy új termék bevezetésénél a szükséges dokumentumok előkészítése a gyártás, és az értékesítés felé,
  • Az import áruk dokumentumainak felügyelete, szükséges fordítása.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Jó kommunikáció képesség,
  • Műszaki beállítottság, rálátás,
  • Aktív felhasználói szintű informatikai ismeretek (Microsoft Office),
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás,
  • Monotonitástűrés,
  • Precizitás.

Előny:

  • Design programok ismerete,
  • Felsőfokú végzettség,
  • Második idegen nyelv (német, francia) tárgyalás szintű ismerete
  • Műszaki dokumentumok készítésében, fordításában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafeteria,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Modern, fiatalos környezet,
  • Bónusz.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Hivatkozás: CV142

Munkavégzés helye: DABAS

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre nettó bérigény megjelölésével.

Rólunk bővebben: Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő