www.cvonline.hu

Minőségügyi Csoportvezető

  • A hirdetés 868 napja lejárt

 A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  600 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

A munkakörhöz kapcsolódó feladatok:

  • A hozzá tartozó termék minőségtervezésének összefogása, a hozzá kapcsolódó FMEA elkészítése, a gyártási folyamat minőségügyi ellenőrzése és a végellenőrzés felügyelete
  • A termelési folyamatokhoz kapcsolódó folyamatképességi viszgálatok (CPK)  elvégzése és mérőrendszer –képesség vizsgálatok elvégzése (MSA)
  • A vevőspecifikus elvárások implemetálása a termékgyártásba, auditokon való aktív részvétel
  • A termék jóváhagyási folymatában való részvétel
  • Vevői reklamációk kezelése
  • A minőségügyi csoport vezetése

Elvárások a pályázótól

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész vagy minőségügyi szakirányon)
  • Legalább 3 éves minőségügyi területen szerezett gyakorlat
  • Angol nyelv magabiztos  ismerete szóban és írásban elengedhetetlen
  • Autóipari szabványok (VDA, TS és ISO) ismerete
  • MS alkalmazások és valamely ERP rendszer felhasználó szintű ismerete
  • Termékminőségi tervezés (APQP, PPAP, MSA) folyamatainak ismerete
  • Problémamegoldó folyamatok és eszközök  (8D, 5 Why, Isikawa) ismerete

Amit ajánlunk

  • versenyképes fizetés, kafetéria és negyedéves teljesítménybonusz
  • a munkábajárás támogatása
  • folyamatos képzések

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol