www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Hirdetés azonosító: 783033

Link megjelenítéseimages/editor/1326381247.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Business Unit irányítása szakmai irányítási minőségügyi szempontból (Főbb vevők: FIAT, PSA, Daimler, stb.)
  • 6-8 fő mérnöki csoportot irányítása (vevői min. ügyi mérnökök, technikusok)
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációkezelési folyamat irányítása, hiba okok feltárása, kivizsgálása, javítóintézkedések bevezetése
  • Gyártástámogatás
  • Elsősorban folyamatos kapcsolattartás a németországi központtal
  • Aktív részvétel vevői auditokon, vevői látogatásokon
  • Új termékbevezetés koordinálása

ELVÁRÁSOK

  • Villamos/gépész végzettség
  • Elektronikai gyártásban szerzett gyakorlat
  • Autóipari szabványrendszer alapos ismerete
  • 1-2 éves vezetői tapasztalat vagy senior min. ügyi pozícióban szerzett gyakorlat
  • Stabil, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat elvárás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Albérleti, bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Szakmai fejlődés, nyelvi, szakmai képzések támogatása

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ, Székesfehérvár

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-28-612-472
Web: Link megjelenítése