www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Minőségügyi csoportvezető
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • Minőségügyi csoport szakmai irányítása, minőségirányítási rendszer működtetése az AS 9100 szabványnak megfelelően
  • A szervezet felkészítése a felülvizsgálati-, ill tanúsító auditokra
  • Belső auditok elvégzése
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, javító, megelőző tevékenységek meghatározása/bevezetése
  • Új termékek minősítése
  • A szükséges minőségbiztosítási dokumentumok kidolgozása, illetve kidolgoztatása a termelési igényeket követve
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, vevőkkel

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete (ISO/TS)
  • Jó vezetői képesség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
  • Számítógép felhasználói ismeretek
  • Precizitás

ELŐNYÖK

  • AS9100 szabvány ismerete
  • NADCAP ismerete
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Német nyelv ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Székesfehérvár

POZÍCIÓ TERÜLETE

  • Minőségbiztosítás

ELVÁRT VÉGZETTSÉG

  • Főiskola
  • Egyetem

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal