www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 491 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

 KALIBRÁLÓLABOR

Feladatkör:

  • A nemzetközi feladatokat ellátó csoport munkájának irányítása, felügyelete, képviselete
  • Az elektronikus és mechanikus mérőeszközök felügyelete
  • A nem megfelelő mérőeszközök elkülönítésének, zárolásának koordinálása
  • Új mérőeszköz beszerzésnél a beszerzési folyamat szakmai támogatása
  • Minőségügyi auditok esetén a csoport felkészülésének szakmai irányítása

Szükséges képzettség:

  • Felsőfokú villamos-, mechatronikai - vagy gépész végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Vezetői tapasztalat, példamutatás
  • Metrológiai ismeretek, informatikai ismeretek
  • Német nyelv magas szintű ismerete
  • Nagyfokú precizitás, szervezőkészség,
  • A modern minőségügyi elvek ismerete és alkalmazása
  • Utazási hajlandóság
  • Magas konfliktustűrő képesség

Előnyt jelent:

  • Angol középszintű nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Gyártási folyamatok, fejlesztői folyamatok ismerete
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.08.13-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német