www.cvonline.hu

Minőségügyi Csoportvezető

  • A hirdetés 348 napja lejárt

 RR Donnelley Magyarország Kft. keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

Főbb feladatok:

ü  Minőségellenőrzési folyamatok irányítása

ü  Minőségellenőrök beosztásának felügyelete, priorizálások kezelése

ü  Minőségellenőri folyamatok fenntartása és optimalizálása

ü  Havi, heti, napi riportok készítése

ü  Riportok eredményeinek elemzése, utánkövetése

ü  Belső oktatások tartása

ü  Minőségügyi dokumentumok napi szintű ellenőrzése

ü  Bevezető termékek koordinálása, állapotának nyomon követése

ü  A termelésben alkalmazott minőségi mintavételi szabályok alkalmazásának figyelése, betartatása

ü  A minőségellenőrök munkájának rendszeres értékelése

Elvárásaink:

ü  Egyetemi/Főiskolai végzettség

ü  Legalább 2 éves tapasztalat minőségügyi területen

ü  Kommunikációképes angol nyelv ismerete (szóban és írásban egyaránt)

ü  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret

ü  Minőségellenőrzési kritériumok ismerete

ü  Stressztűrő képesség

ü  Önfegyelem, kiváló munkaszervező képesség, önálló munkavégzés

ü  Csapatkoordinálási készség

ü  Erős egyéniség, aki meggyőzőerővel bír

ü  Kiváló kommunikációs készség

ü  Analitikus gondolkodásmód

Előny:

ü  Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

ü  Versenyképes fizetés

ü  Barátságos munkahelyi légkör

ü  Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével - a következő címre E-mail cím megjelenítése. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő