www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.28.
Hirdetés azonosító: 1033667

Közép-dunántúli, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott gyártási területhez tartozó minőségügyi (gyártási és vevői) mérnök csapat irányítása
  • A minőségügyi mérnökök támogatása a vevői minőségügyi tevékenység során – vevői reklamációk, auditok, selejtcsökkentés
  • Kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és az új termékeknél, az eredmények prezentálása a vevői auditok alkalmával
  • A minőségügyi mutatók, KPI-ok fejlesztése, javítása
  • Az irányítása alá tartozó mérnökök szakmai fejlődésének biztosítása, tréningek tervezése, koordinálása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása a MNG felé
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év autóipari gyártási és vevői minőségügy területén szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi mérnökök közvetlen vagy szakmai irányításában szerzett tapasztalat
  • Autóipari szabványok ismerete ISO TS 16949
  • Autóipari módszerek, dokumentációk ismerete: PPAP, 8D, 5 WHY, FTA
  • MS Office, SAP ismeret
  • Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ, Közép-Dunántúl

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország