Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünknek keressük új vezetőjét

MINŐSÉGÜGYI CSOPORTVEZETŐ

(HF 11-7740)

pozícióba.

Feladat

  • A minőségügyi feladatokat ellátó csoport munkájának irányítása, auditokon való részvétel,
  • Laboratóriumi mérések tervezése, végrehajtása,
  • Szükséges mérőeszközök, tesztberendezések beszerzése, regisztrálása, figyelemmel kísérése,
  • A folyamatok működtetése, nyomon követése, fejlesztése.

Elvárások

  • Műszaki végzettség (előny: villamos-, mechatronikai- vagy gépész végzettség),
  • Néhány éves tapasztalat a minőségügy területén,
  • Vezetői tapasztalat megléte előnyt jelent,
  • Angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7740"-es referenciaszám és a pozíció
feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése