www.cvonline.hu

Minőségügyi auditor

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2014.09.09.
Hirdetés azonosító: 778647

Dinamikusan fejlődő, multinacionális, elektronikai alkatrészeket gyártó ügyfelünk számára Minőségügyi auditort keresünk.

Feladatok:

A minőségirányítási rendszer folyamatainak felügyelete
Auditok tervetése, koordinálása, intézkedési listák követése, belső auditok elvégzése
Tanúsító auditok, vevői látogatások szervezése, koordinálása
A felmerülő helyesbítő intézkedések meghatározásának és bevezetésének követése
A minőségügyi rendszer dokumentációs folyamatainak karbantartása és fejlesztése
Minőségügyi témájú oktatások szervezése és megtartása
A változás management tevékenység telephelyi szintű vezetése

Elvárások:

Felsőfokú műszaki végzettség
ISO/TS 16949 lead auditori képesítés
5+ év autóipari gyártási környezetben szerzett auditori tapasztalat
Minőségirányítási módszerek alapos ismerete (SPC, 8D, FMEA, APQP, PPAP, 6Sigma)
Gyakorlat minőségirányítási folyamatok kialakításában, előírások adaptálásában
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Kiváló kommubikációs és tárgyalástechnikai készség

Amit kínálunk:

Stabil vállalati háttér
Egyedülálló technológia és munkakörnyezet
Kihívásokkal teli feladatok egy nemzetközi csapatban
Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a