www.cvonline.hu
Minőségügyi auditor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.01.18.
Hirdetés azonosító: 591156
lejárt

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. multinacionális megbízója részére munkatársat keres, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  •  A vállalat minőségirányítási rendszerének folyamatos fejlesztése
  • Vevői auditok, vevői látogatások pontos előkészítése, levezetése, dokumentálása, intézkedési tervek meghatározása
  • Belső auditok központi irányelvek szerinti végrehajtása
  • A teljes telephelyre vonatkozó változásmenedzsment vezetése
  • Hatékonysági mutatók nyomon követése, javítása
  • Minőségügyi témájú oktatások megszervezése, megtartása
  • Minőségügyi rendszerrel kapcsolatos jelentések készítése
  • Osztályok közötti belső egyeztetések

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök/gépészmérnök/minőségbiztosítási mérnök)
  • 3-5 év autóipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (szakmai szókincs elvárt)
  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Minőségirányítási folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • Kiváló vevői kommunikáció, tárgyalástechnika
  • Kezdeményezőkészség, proaktivitás
  • Maximális alaposság, önálló felelősségvállalás
  • Ms Office magabiztos használata

Amit nyújtunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú együttműködés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség specialista munkakörben
  • Szakmai támogatottság, innováció
  • Kiváló szakemberekből álló, dinamikus csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.