www.cvonline.hu

Minőségügyi asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.08.25.
Hirdetés azonosító: 948802

Dinamikusan bővülő multinacionális autóipari beszállító ügyfelünk részére keresünk minőségügyi asszisztens munkatársat Győrbe.

Feladatok:

- Minőségügyi feladatok ellátása a jogszabályoknak és a Nemak irányelveinek megfelelően.
- SAP dokumentáció: alkalmazási döntés meghozatala visszaérkező selejt esetén, BMIG-ek létrehozása.
- Külső-belső selejtadatok rögzítése, PPM History adatbázis kezelése
- Reklamációkövetési adatlap felügyelete
- Heti minőségügyi megbeszélések jegyzőkönyvezése
- Minőségügyi oktatások szervezése
- Auditokon való aktív részvétel és segítségnyújtás a felkészülésben
- Selejt megbeszélésekre összefoglaló prezentáció készítése
- Fordítások, prezentációk készítése
- Adatok továbbítása a HR és Kontrolling osztály felé
- Idegenáru ellenőrzés eredményének feldolgozásának felügyelete, a beszállítói eredmények jelentése Nemak Europe felé
- Nem megfelelő minőségű áru esetén reklamációt rögzít SAP-ban a beszállító felé
- A nem megfelelőségekre hozott intézkedések követése, újra előfordulás, határidők betartásának figyelése

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny)
- Minőségbiztosítási szakirány előny
- Autóipari minőségügyi rendszerek ismerete elméletben és gyakorlatban (legalább 1-3 év releváns szakmai tapasztalat)
- Tárgyalóképes angol és/vagy német

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapbér
- Negyedéves és éves prémiumok
- Cafetéria
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség
- Szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a