www.cvonline.hu

Minőségügyi asszisztens

  • A hirdetés 766 napja lejárt

a Ubichem Pharma Group vegyipari cégcsoport XXII. kerületi telephelyére

MINŐSÉGÜGYI ASSZISZTENS

munkatársat keres azonnali belépéssel.

Főbb feladatok:

  • GMP és ISO9001 szabvány elvárásainak megfelelő dokumentumkezelés
  • dokumentumok kiadása, nyilvántartása
  • adatrögzítés
  • sokszorosítás
  • adatgyűjtés
  • részvétel a különböző auditok előkészítésében
  • oktatási dokumentáció karbantartása
  • általános adminisztratív/irodai feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • magas szintű számítógépkezelői ismeret (Word, Excel)
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • vegyésztechnikusi, B.Sc. vegyész, vegyész, bio- vagy környezetmérnök végzettség
  • minőségirányítás területen szerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvismeret

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • változatos munka

Munkaidő, munkarend

  • teljes munkaidő, általános munkarend

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen “ASSZISZTENS” megjelöléssel.”

Jelentkezési határidő: 2015. június 15.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Asszisztencia / Adminisztráció
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol