www.cvonline.hu

Minőségügyi asszisztens (Ref.:917)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2015.04.22.
Hirdetés azonosító: 910770
lejárt

Minőségügyi asszisztens Ref.:917

Élelmiszeripari Partnercégünk részére keresünk munkatársat.

A munkakör legfontosabb feladatai:

  • A minőségirányítási, HACCP és élelmiszerbiztonsági rendszer működtetéséhez szükséges dokumentumok elkészítése,

  • Termékspecifikációk, logisztikai lapok dokumentálása,

  • A minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági rendszer működésének felügyelete, irányítása

  • Javító intézkedések kezdeményezése, nyomon követése és nyilvántartása

  • A termékek minőségét érintő fogyasztói, vevői panaszok kivizsgálása, okainak meghatározása

  • A minőséggel kapcsolatos jelzőszámok meghatározása, fejlesztése és elemzése

  • Rendszeres riportálás a felettes felé

  • Higiéniai oktatás nyújtása a munkatársak számára

  • Az élelmiszerbiztonsággal kapcsolatos jogszabályok figyelemmel kísérése, változásuk beépítése az élelmiszerbiztonsági rendszerbe

A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség, tapasztalatok és személyiségjegyek:

  • Felsőfokú élelmiszeripari vagy vegyipari végzettség

  • 1-2 éves élelmiszeripari területen szerzett szakmai tapasztalat

  • Minőségirányítási és élelmiszerbiztonsági szakmai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Angol nyelvtudás előnyt jelent

  • Kiváló problémamegoldó képesség

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés

  • Határozottság

  • Tolerancia

A Megbízónk által kínált feltételek:

  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Albérlet támogatás

Munkavégzés helye:

Somogy megye

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük regisztráljon a weboldalunkon mint álláskereső, és töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában kérjük, feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu