www.cvonline.hu
Minőségügyi asszisztens diák (Referenciaszám: PJ3765)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.05.
Hirdetés azonosító: 956135

Újhartyáni partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

Minőségügyi asszisztens

Feladatok:
- Kimutatások készítése
- Auditra való felkészülésben részvétel
- Minőségügyi felhívások, grafikonok készítése
- Színmérések

Elvárások:
- Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony (preferáltan műszaki területen)
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Pontosság, precizitás
- Megbízható személyiség
- Ms Office ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Tapasztalatszerzés multinacionális környezetben

- Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör
- Bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Újhartyán

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.