www.cvonline.hu

Minőségtervező mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 1000500

Multinacionális gyártópartnerük számára keresünk minőségtervező mérnök munkatársat.

Feladatok:

- magas színvonalú szakmai támogatás és moderáció a legyártott termékek és azok komponenseire vonatkozó FMEA-k előállításában és az intézkedések végrehajtásában, illetve ellenőrzésében
- minőségtervezés az APQP módszertan alapján
- fejlesztési folyamat ellenőrzése, továbbfejlesztése minőségi és termékbiztonsági szempontok figyelembevételével
- részvétel a termékdesignt érintő minőségi reklamációk kivizsgálásában
- termék biztonsági és megbízhatósági irányelvek képviselete a termékkoncepció megalkotása, illetve a termékfejlesztési folyamat során

Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség.
- FMEA rendszerek ismerete.
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.
- APQP gyakorlat.
- Problémamegoldó gondolkodás, rendszerszemlélet.

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Fiatalos, lendületes csapat
- Nemzetközi, modern környezet
- Kihívásokkal teli feladatkör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a