www.cvonline.hu

MINŐSÉGTERVEZŐ (APQP) MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 775108
Link megjelenítéseimages/editor/1326382638.jpg" border="0" width="200" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Az új termék bevezetési projektek koordinálása minőségügyi oldalról
  • A vevővel történő kapcsolattartás
  • Minőségügyi tervek készítése és betartásának biztosítása
  • A tapasztalatok beépítése a minőségtervezési folyamatokba
  • Dokumentáció felügyelet
  • A termék érettségi szintjének biztosítása
  • Az intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
  • Megbeszélések koordinálása a termék megbízhatóságára vonatkozóan
  • Belső auditok megvalósítása és kiértékelése
  • Kimutatások, riportok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év autóipari területen szerzett tapasztalat
  • TS, VDA, ISO 14001 szabványok ismerete
  • APQP/PPAP, MSA ismeretek
  • MS Office, ERP ismeret
  • Stabil kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Albérleti hozzájárulás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGTERVEZŐ (APQP) MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése