www.cvonline.hu

Minőségtervező (APQP) mérnök

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

A Johnson Electric Csoport a világ egyik vezető mikromotor, hajtómű-alrendszer és hajtómű-alkatrész gyártója az autóipar, az általános ipar és az orvosi berendezések piacának számára. Hajtómű megoldásaink üléseket és fényforrásokat mozgatnak, porszívókat és fúrógépeket működtetnek – 300 egyéb alkalmazásunkkal együtt. Ügyfeleink számára mi vagyunk a biztos megoldás!

Az Ózdon található APG / Folyamatmérnökségre keresünk új kollégákat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Az új projektek (NPI) minőségügyi szempontból való támogatása és felügyelete a sorozatgyártásig
  • Az új projektek minőségtervezésében való részvétel (PFMEA, Control Plan, stb.)
  • A belső minőségügyi dokumentumok elkészítése
  • A belső "release" folyamatok felügyelete (Capability studies, R&R)
  • PPAP elkészítése (előkészítés és kommunikáció a vevő felé)
  • A gyártás kezdeti szakaszában a felelős minőségügyi mérnök támogatása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (minőségügyi, gépész- vagy villamosmérnök)
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat, preferáltan az autóiparban
  • Az ISO TS 16949, QS9000 eszközök ismerete előnyt jelent (PPAP, FMEA, MSA, SPC)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Amit ajánlunk

  • Kihívásokkal teli, dinamikus munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség, előrelépés

Amennyiben ez a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük jelentkezzen angol és/vagy magyar nyelvű életrajzával!

Jelentkezésekor automatikusan átirányítjuk a Serendi (a Johnson Electric Kft. partnerének)  weboldalára

Link megjelenítése" target="_blank">

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő