www.cvonline.hu

MINŐSÉGTERVEZŐ – FMEA MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 1010486

Megbízónk külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Vezető piaci pozícióját a termékek magas fokú megbízhatóságával és folyamatos innovációival vívta ki. Számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Szakmai támogatás és moderáció az adott termékcsalád és annak komponenseire vonatkozó FMEA-k előállításában és az intézkedések végrehajtásában, illetve ellenőrzésében
  • Minőségtervezés az APQP módszertan alapján
  • Fejlesztési folyamat ellenőrzése, továbbfejlesztése minőségi és termékbiztonsági szempontok figyelembevételével
  • Részvétel a termékdesignt érintő minőségi reklamációk kivizsgálásában
  • Termék biztonsági és megbízhatósági irányelvek képviselete a termékkoncepció megalkotása, illetve a termékfejlesztési folyamat során

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség
  • FMEA rendszerek (PLATO) ismerete
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • APQP gyakorlat
  • Problémamegoldó gondolkodás, rendszerszemlélet

Amit megbízónk nyújt

  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi projektek
  • Innovatív termékek, technológiák és megoldások
  • Agilis módszertanok
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

A munkavégzés helye

Budapest (Dél-Pest)

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGTERVEZŐ – FMEA MÉRNÖK, Budapest (Dél-Pest)

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország