www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Minőségtechnikus

munkakör betöltésére

FELADATOK:

  • Minőségügyi adminisztrációs adatbázis kezelése, fejlesztése
  • Részvétel reklamációs és selejt kivizsgálásokban
  • Termelés és technológiai terület támogatása elemzésekkel (napi, heti, havi)
  • Részvétel a belső auditcsoport munkájában, belső auditok végrehajtása
  • Termékmérnökök támogatása (minták begyűjtése, mintagyártások követése, PPAP dokumentációk készítése)
  • Mérőeszköz nyilvántartás kezelése
  • Minőségügyi információs táblák felügyelete

ELVÁRÁSOK:

  • Műszaki, technikusi végzettség
  • Számítógépes programok ismerete (MS Office)
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kommunikációs készség
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Problémamegoldó képesség

ELŐNYÖK:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal