www.cvonline.hu
Minőségrendszer Auditor
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.12.30.
Jelentkezési határidő: 2016.01.06.
Hirdetés azonosító: 987913
lejárt

(Heves
Heves

Pozícióleírás
Megbízó partnerünk pneumatikus szelepek és hengerek megmunkálásával foglalkozó nemzetközileg is elismert egri céghez keresünk az alábbi pozícióba jelöltet:

MINŐSÉGRENDSZER AUDITOR

Feladatok:
- Auditok megtervezése és koordinálása a magyar és európai telephelyeken (nemzetközi auditor),
- belső-, és folyamatauditok javító akcióinak meghatározása és bevezetése,
- részvétel az ISO 9001 és az ISO/TS 16949 tanusító belső- és vevői auditokon,
- minőségrendszer folyamatos fejlesztése és nyomonkövetése,
- minőségirányítási dokumentációk frissítése és készítése.

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú műszaki diploma,
- minőségirányítási területen (gyártó vagy auditálással foglalkozó cégnél) szerzett több éves (minimum 3 év) tapasztalat,
- ISO 9001 és ISO/TS 16949 vezető auditori képesítés,
- aktív folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban,
- utazási hajlandóság.

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés,
- cafatéria és egyéb béren kívüli juttatások,
- multinacionális környzetet,
- fiatalos csapat.