www.cvonline.hu

MINŐSÉGIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK (QA)

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 898328

Flex állások

A Flextronics International Kft. zalaegerszegi gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Gyártási folyamat ellenőrzése
  • Minőségüggyel kapcsolatos mutatószámok nyomon követése és elemzése
  • Belső és külső hibákra vonatkozó megelőző és javító akciók kidolgozása
  • Vevői kapcsolattartás, reklamációk kezelése, auditok végrehajtása
  • Folyamatauditok végrehajtása és a folyamatos fejlesztések koordinálása
  • Részvétel az új projektek bevezetésében termék- és folyamatdokumentáció felügyelete
  • Minőségügyi jelentések elkészítése a vevői követelmények szerint
  • Specifikus quality instrukciók kidolgozása, bevezetése, folyamatos fejlesztése
  • Minőségellenőrök szakmai irányítása

Elvárások

  • Műszaki villamos-, gépész-,vagy minőségügyi mérnök felsőfokú végzettség
  • Minőségügyi területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Windows, Microsoft Office, CAD ismeretek
  • Minőségbiztosítási és ipari szabványok ismerete

Jelentkezés/További információ

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a jelentkezés gombra kattintva.

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Zala