www.cvonline.hu
Minőségirányítási vezető
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.01.
Jelentkezési határidő: 2016.06.08.
Hirdetés azonosító: 998875
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Stabil háttérrel rendelkező az élelmiszeripar szektorban működő Bács-Kiskun megyei ügyfelünk megbízásából keresünk AZONNALI KEZDÉSSEL munkatársat az alábbi munkakörre:

Feladatok:

- Minőségügyi rendszerek működtetése, optimalizálása,
- laboratórium, minőségbiztosítási csapat vezetése,
- auditokban való aktív részvétel és arra történő felkészülés,
- részvétel az új rendszerkövetelmények bevezetésében,
- hatósági és minőségügyi riportok készítése,
- szoros kapcsolatottartás a társosztályokkal.

Munkavégzés helye: Nyugat-Bács-Kiskun megye

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség,
- élelmiszeripari gyártás minőségirányításban szerzett minimum 5 éves tapasztalat,
- minőségügyi auditori tapasztalat,
- GMP+ FSA, HACCP, ISO, IFS, ISCC szabványok elméleti és gyakorlati ismerete,
- aktív középszintű angol nyelvtudás,
- kiváló kommunikációs és interperszonális képességek,
- B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés,
- jó munkahelyi légkör,
- hosszú távú, biztos munkalehetőség,
- azonnali kezdés.