www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 641 napja lejárt

Multinacionális élelmiszeripari megbízónk részére keresünk Quality Manager kollégát.

Feladatok:

  • Növényolajgyár minőségügyi rendszereinek működtetése, optimalizálása
  • Laboratórium vezetése
  • Hatósági és minőségügyi riportok készítése
  • Gyár felkészítése a minőségügyi auditokra
  • Kapcsolódó dokumentációk

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Élelmiszer és / vagy takarmány szektorban (előny) minőségirányításban szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • GMP+ FSA, HACCP, ISO, IFS, ISCC működtetésében és kialakításában szerzett gyakorlat
  • Minőségügyi auditori tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és interperszonális képességek
  • Jó szervező – és rendszerező képesség
  • Nyitottság az újdonságok megismerésére és elsajátítására
  • Nagyfokú önállóság, proaktivitás, gyors munkatempó
  • Aktív középszintű angolnyelv-tudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Stabil megbízható vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Felelősségteljes munkakör

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol