www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 923698
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

A Get Work Trend Kft. multinacionális partnercége megbízásából keres az alábbi munkakörbe munkavállalót:

(SZ-6-M)

Cél:

A vevői elégedettség növelése és megtartása a működő ISO szabványrendszerek betartatásával, és fejlesztésével.

Feladatok:

  • a minőségirányítási rendszer és szervezet működtetése,
  • dolgozók kiválasztása, oktatása,
  • oktatási tervek előkészítése,
  • erőforrás-tervezés, szolgáltatók kiválasztása, ártárgyalások lebonyolítása,
  • minőségügyi dolgozók, mérnökök munkájának koordinálása,
  • külső és belső auditok tervezése, végrehajtása, kiértékelése,
  • beszállítói reklamációk teljes körű kezelése,
  • a vállalat képviselete a felmerülő minőségügyi kérdésekben,
  • intézkedési tervek folyamatos felülvizsgálata, határidő-követés,
  • telephelyek összefogása minőségügyi szempontból,
  • a cég anyavállalatának, külföldi és egyéb hazai telephelyeinek látogatása

Elvárások:

  • főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség (minőségügyi mérnök/gépészmérnök/villamosmérnök)
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás, + angol kommunikációs szintű nyelvtudás előny
  • termelő vállalatnál szerzett tapasztalat néhány éves tapasztalat
  • ISO szabványismeret (9001, 16949)
  • ügyfélkezelési, tárgyalási tapasztalat
  • önálló döntési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye:

Szekszárd

Várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címre magyar és német nyelvű önéletrajzával.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya