www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető

  • A hirdetés 842 napja lejárt

 Megbízónk a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja. Budapesti leányvállalata, az alábbi szakembert keresi csapatába:

Fő feladatok:

  • Integrált menedzsment rendszerek működtetetése (minőség- és környezetirányítás, adatbiztonság, munkavédelem),
  • helyi minőségügyi csoport (Q-Team) vezetése,
  • a vállalati minőségirányítási csoporttal való folyamatos kapcsolattartás,
  • a minőségjavítási javaslatok folyamatának meghatározása és működtetése,
  • a folyamatmenedzsment rendszer működtetése (helyi szintű folyamatrendszerek szakértője).

Elvárások:

  • Minőségügyi szakirányú végzettség,
  • minimum 5 éves szakmai tapasztalat minőségügyi területen,
  • tárgyalóképes, aktív angol és/vagy német nyelvtudás,
  • ISO9000ff, TS16949, ISO14000 szabványismeret,
  • MS Office magas szintű ismerete (Word, Excel, PowerPoint),
  • önérvényesítő képesség,
  • jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • lelkes, innovatív csapat,
  • munkáltatói gondoskodás program,
  • erkölcsi és anyagi elismerés.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol