www.cvonline.hu

Minőségirányítási Vezető

  • A hirdetés 834 napja lejárt

A

Sinergy Kft.

Integrált MIR-KIR-MEBIR rendszerének működtetésére keres

munkatársat.

Feladatok:

  • a kialakított integrált (minőség- környezetirányítási és munkabiztonsági) rendszer biztonságos és hatékony működtetése, irányítása,
  • az integrált irányítási rendszer működtetéséhez szükséges tervek kidolgozásával, azok végrehajtatásával biztosítja a rendszer megbízhatóságát,
  • javaslatot tesz a rendszer hatékonyságának javítására,
  • a jelentési és tájékoztatási rendnek megfelelően tájékoztatja a szervezet vezetését a rendszerek működéséről,
  • támogatja a Társaság vezetését minőségügyi kérdésekben.
  • elkészíti a beruházási és kivitelezési projektek minőségellenőrzési terveit, és folyamatosan ellenőrzi, valamint nyomon követi a kivitelezés minőségét

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és minőségügyi végzettség,
  • MSZ EN ISO 9001, MSZ EN ISO 14001, OHSAS 18001 szabványok ismerete,
  • MSZ EN ISO 3834-2:2006 szabványok és PED ismerete
  • minimum 5 éves minőségirányítási gyakorlat,
  • számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint),
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és prezentációs képesség,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás, német nyelv ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • változatos, kreatív munka,
  • fiatalos munkakörnyezet,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos szakmai fejlődés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázati anyagát „MIR vezető pályázat” feltüntetésével 2014. 11. 30-ig juttassa el a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő