www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, sikeres és innovatív gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • ISO9001-es rendszer működtetése,
  • Külső – belső auditok lebonyolítása,
  • Első minták teljes dokumentálása és mérése,
  • Reklamációkezelés (vevői-, ill. beszállítói),
  • Munkavédelmi és környezetirányítási feladatok koordinálása,
  • Minőségirányítási csoport irányítása,
  • Kapcsolattartás a területéhez kapcsolódó hatóságokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 éves termelési területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes műszaki angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Korszerű vezetési ismeretek
  • Proaktív, határozott személyiség
  • Erős problémamegoldó és döntéshozatali készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet
  • Barátságos munkaórák

Munkavégzés helye:

  •         Csongrád megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.