www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető

  • A hirdetés 129 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Letenye

Megbízó cégünk:

Zala megyei magyar tulajdonú fémipari cég

Feladatok:
  • Napi szintű kapcsolattartás a megrendelők minőségügyi képviselőivel
  • Társosztályokkal való közös együttműködés a termelés minőségének javítása érdekében
  • A javító és megelőző folyamatokban való aktív részvétel és annak kezdeményezése
  • Minőségbiztosítási munkautasítások és egyéb dokumentumok (vizuális segédlet stb.) létrehozása/ frissítése.
  • Vevői auditokra történő felkészülés, auditok lebonyolítása, a felmerült hiányosságok pótlása, pótlásának nyomonkövetése
  • Vevők által visszaküldött hibás vagy reklamált alkatrészek kezelése
  • Reklamáció kezelés (vevői-és beszállítói)
  • 8D riportok készítése, valamint az ellenintézkedések kidolgozása
  • Minőségügyi riportok készítése napi/heti/havi rendszerességgel
  • Új termék bevezetésénél való részvétel
  • Első minták teljes dokumentálása, mérése, átvétel lebonyolítása
  • Beszállítók fejlesztése
  • ISO9001 működtetése
  • Minőségügyi osztály irányítása
Elvárások:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • minőségirányítási szabványok és dokumentumok ismerete
  • 8D, FMEA módszerek ismerete, gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • mérőeszközök és méréstechnikák ismerete, mérésben szerzett tapasztalat előny
  • műszaki rajz olvasás és gyártásban szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás kommunikáció szintű ismerete
  • belső auditőri minősítés előny
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria
  • utazási támogatás
  • határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony

Magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével várjuk

Helyek Letenye
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő