www.cvonline.hu

MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Magyarország egyik vezető üdítőital gyártója 26 éves vállalati múlttal munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Felelősségi kör:

  • felelős a minőségirányítási rendszer kidolgozásáért, a rendszer felügyeletéért és fejlesztéséért, az előírások betartásáért és érvényesítéséért
  • hatásköre kiterjed a minőségbiztosítási rendszer vezetésére és a minőségellenőrzési rendszer irányítására

Fő feladatok:

  • előmozdítja és fenntartja a higiéniai és minőségirányítási rendszer eredményes és hatékony működését és fejlesztését (ISO:14001 ; ISO:22000, HACCP)
  • kapcsolatot tart a vevőkkel és más érdekelt felekkel a minőségirányítással kapcsolatos ügyekben
  • tervezi és végrehajtja a belső auditokat
  • képviseli a vállalatot a reklamációk kapcsán a vevők felé
  • elkészíti a jelentéseket és statisztikát az ügyvezetés számára döntés előkészítés céljából
  • irányítja a minőség-ellenőrzés munkáját
  • vizsgálja az új anyagokat, termékeket és folyamatokat
  • felügyeli a fizikai és kémiai laboratórium munkáját
  • gondoskodik a mérőberendezések beszerzéséről és karbantartásáról
  • felügyeli a javító és megelőző intézkedéseket

Alkalmazás feltételei:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • határozott, dinamikus egyéniség, vezetői készségek
  • legalább 3 éves ,ezen a területen szerzett szakmai gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • önállú munkavégzés egy lelkes csapat élén
  • szakmai továbbfejlődés lehetősége

Jelentkezéseket a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
Debrecen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő