www.cvonline.hu

Minőségirányítási Vezető

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Baranya megyei, autóiparba beszállító műanyag fröccsöntő vállalat keres szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A fröccsöntő üzem minőségügyi folyamatinak irányítása
  • A festő részlegen a minőségirányítási folyamatok bevezetése
  • A területhez tartozó minőségügyi csapat vezetése és irányítása
  • Közvetlen kapcsolattartás a vevőkkel a meglévő és új termékeknél
  • Az ISO 9001; 14001; ISO/TS 16949 minőségügyi rendszerek szerint történő megfelelőség biztosítása az adott termelési egységben
  • A minőségügyi mutatók fejlesztése, javítása
  • Projektekben történő közreműködés
  • Az irányítása alá tartozó ellenőrök szakmai fejlődésének biztosítása
  • Dokumentáció, riportok készítése, prezentálása
  • Társosztályokkal, menedzsmenttel történő kapcsolattartás
  • Cég külső és belső auditálásának lebonyolítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több év minőségügy területén szerzett tapasztalat, vezetői tapasztalat előny
  • Autóipari szabványok ismerete
  • Minőségügyi technikák, módszerek ismerete (PPAP, MSA, SQC, SPC, 8D)
  • LEAN módszerek ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Erős szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó tárgyaló, együttműködési és meggyőző készség
  • Előny: Tárgyalóképes angol nyelvtudás, német nyelvismeret

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

Munkavégzés helye: Baranya megye, Komló

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát, bérigényét és motivációs levelét az alábbi e-mail címre küldeni. Kérjük az email tárgyában feltüntetni pozíció pontos megnevezését: Minőségirányítási vezető.

Elérhetőségi adatok : RÁK Antenna Gyártó Kft., Kapcsolattartó: Pálfalvi Rita

Helyek Baranya
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német