www.cvonline.hu

Minőségirányítási Vezető

  • A hirdetés 607 napja lejárt

A Tu-Plast Kft. Európában meghatározó szerepet betöltő, svájci anyavállalati háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra. Mi hiszünk abban, hogy az értékrendszerünk, rugalmasságunk és eredményeink a vevőink előnyére szolgálnak.

Növekedésünk támogatásához keresünk tapasztalt szakembert

munkakörbe, akinek feladata a minőségirányítási tevékenység teljes körű koordinálása és a gyártási folyamatok, működés támogatása lesz.

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • minőségirányítási rendszer működtetése és folyamatos fejlesztése,
  • minőségirányítási csoport vezetése (10-12 fő),
  • vevői és beszállítói reklamációk kivizsgálása a társterületek bevonásával,
  • auditok koordinálása, végrehajtása (tanúsító, vevői, beszállítói, belső auditok),
  • gyártási minőség és vevői elégedettség folyamatos javítása,
  • helyesbítő, megelőző intézkedések kezdeményezése, koordinálása,
  • dokumentációs rendszerek felügyelete, fejlesztése, ellenőrzése,
  • havi jelentések készítése, riportálás a helyi és az anyavállalati vezetőség felé,
  • a vállalat képviselete szabványosítási kérdésekben,
  • együttműködés a társterületekkel és napi kapcsolattartás az anyavállalati szakmai vezetővel.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • szakirányú főiskolai/egyetemi végzettség (minőségirányítási, műszaki),
  • multinacionális gyártási környezetben szerzett legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • ISO 9001 és ISO 14001 szabványok ismerete,
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • strukturált, rendszerszintű gondolkodásmód, precizitás,
  • kiváló konfliktuskezelő és kommunikációs készség,
  • terhelhetőség és utazási hajlandóság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • 1-3 éves szakmai csoport irányításában, projektvezetésben szerzett tapasztalat,
  • SAP minőségirányítási modul felhasználói szintű ismerete,
  • BRC vagy GMP előírások ismerete,
  • belső auditori végzettség,
  • kommunikációképes aktív német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör,
  • nemzetközi háttér, dinamikusan fejlődő cégcsoport,
  • fejlődési lehetőség, versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos csapat.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét 2016. április 15-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol