www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető (Zala megye)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2015.02.07.
Hirdetés azonosító: 871071
lejárt

Minőségirányítási vezető (Zala megye) Ref. 814

Partnervállalatunk egyedi alkatrészek és sorozatszerszámok gyártásában igen előkelő piaci szerepet vívott ki az utóbbi években.

Elvárások:

  • ISO szabványok, minőségügyi rendszerek és eszközök ismerete
  • Belső auditori végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség

Feladatok:

  • A cég minőségügyi tevékenységeinek ellátása
  • Operatív minőségellenőrzés biztosítása (idegenáru átvétel, végáru ellenőrzés, gyártásközi ellenőrzés)
  • Folyamatok előkészítése, fejlesztése, követése
  • Belső auditok, beszállítói auditok lefolytatása
  • Vevői, szállítói reklamációk kezelése, 8D
  • Minőségügyi területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

Megbízónk ajánlata:

  • Rendezett vállalati környezet
  • Versenyképes bér és juttatási rendszer
  • Karrierlehetőség
  • Bejárás és utazás támogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a pozíció megjelölésével, küldje el magyar nyelvű pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu