www.cvonline.hu

Minőségirányítási vezető-Szekszárd

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.
Hirdetés azonosító: 914207
lejárt

Szekszárdi multinacionális termelővállalat megbízásából keresünk MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ munkatársat

Fő feladatok:

- a részleg munkájának irányítása, a dolgozók kiválasztása, vezetése, értékelése, fejlesztése

- minőség- és környezetközpontú irányítási rendszer és szervezet működtetése, fejlesztése, aktualizálása és oktatása

- költségvetés megtervezése, heti és havi jelenlétések összeállítása, szerződések kidolgozása, ártárgyalások lebonyolítása

- külső tanúsító, vevői, szállítói és belső auditok tervezése és vezetése, jelentések készítése a felső vezetés felé.

-a vevői reklamációk 8D alapú feldolgozása hibaelemzési módszerek alkalmazásával (Ishikawa), megelőző és kiterjesztett intézkedések kidolgozása, bevezetése és eredményességének felülvizsgálata

- beszállítói reklamációk teljes körű menedzselése

- idegenáru ellenőrzés és kimenő áru ellenőrzés felügyelete, szakmai irányítása

-a munkabiztonsági, tűzvédelmi és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása az érvényben lévő belső szabályzatok alapján

Elvárások:

- felsőfokú szakirányú vagy műszaki végzettség, ISO 9001, ISO/TS 16949 és/vagy VDA 6.3 auditori vizsga

- multinacionális (autóipari, illetve ipari) elsősorban elektronikai területen működő cégnél azonos munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat

- tapasztalat a REACH, RoHS, UL - Underwriters Laboratories elvárások biztosításában.

- jártasság az autóipari termékjóváhagyás folyamatában (APQP, FMEA, SPC, MSA, PPAP).

- Microsoft Office; ERP rendszerismeret, IMDS nemzetközi anyag adatbázis, minőségmenedzsment és minőségbiztosítási (CAQ), dokumentummenedzsment (HABEL)
- tárgyalási szintű német- (10/8) és angolnyelv-tudás (10/6-7)
- járművezetői engedély, utazási hajlandóság

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu